Přípravné zápasy 24/25, čtvrtek 15. 8. 2024,
Synek (Maláč) – Sova (C), Hrůzek, Jenáček, Hodinář, Kubíček, Sedláček – Beránek (A), Urban, Zeman (A), Karafiát, Čermák, Špaček, Masař, Havlát, Bícha, Cakl. Trenér: M. Procházka.
Hokej Vyškov
Kořének (od 41. Šarman) – Holemý, Mikulík, Uhříček, Pekr, Hohl D., Hohl P., Dufek – Komínek, Lehečka, Tomajko, Vašíček, Zabloudil, Sebera, Bartes, Tomek, Holba, Pokorný. Trenér: M. Konečný.
16. Masař (Sova, Beránek), 36. Sedláček (Kubíček) – 9. Vašíček (Sebera), 18. Tomajko (Lehečka, Komínek), 23. Zabloudil (Komínek), 40. Sebera, 46. Mikulík (Zabloudil)

Hráči Vyškova po obětavém a precizním výkonu berou i druhé vítězství v přípravě.

Celé utkání se neslo ve velmi ofenzivním duchu a bylo k vidění na obou stranách nespočet velkých šancí. Skóre otevíral v 9. minutě vyškovský Vašíček, jenž po Seberově pasu překonal Synka střelou do protipohybu. V 16. minutě jsme měli srovnáno, když po vyraženém puku dorážel domácí Masař. O necelé tři minuty později z vrcholku kruhu vypálil nechytatelnou ránu Tomajko a Vyškov šel opět do vedení. Necelé tři minuty po začátku druhé třetiny se vyražený puk od Synka dostal k nepohlídanému Zabloudilovi a ten se nemýlil. V čase 35:12 domácí snížili, když Sedláček propálil jinak skvěle chytajícího Kořénka. Znojmo už se zřejmě vidělo v kabině, ovšem do konce zbývalo ještě šest vteřin, když střela Sebery doputovala pod břevno domácí brány. Před poslední částí zápasu byl Vyškov nucen sáhnout ke změně gólmana a střídajího Kořénka nahradil Šarman, který následně ani jednou neinkasoval. Poslední gól utkání jsme viděli v 46. minutě, kdy Zabloudil po skvělé individuální akci přihrál Mikulíkovi, který nekompromisně zakončil na Synkovu bližší tyč.