sobota  24. 2. 2024   
6:4
středa  28. 2. 2024   
6:2
sobota  2. 3. 2024   
-:-
středa  6. 3. 2024   
-:-
Archiv článků

Reportáž

Obavy skeptiků se bohužel naplňují. Po té, co je »načal« Havlíčkův Brod, prohráli hokejisté Vyškova už třetí zápas po sobě. V Hodoníně podlehli v jihomoravském derby 2:6.Reportáž

Snad to po vítězné sérii čtrnácti zápasů není základ k opačné. Na domácí prohru s Havlíčkovým Brodem hokejisté Vyškova navázali nezdarem ve Valašském Meziříčí. Dokonce stejným poměrem 4:6 i koncovkou, v níž inkasovali šestý gól při hře bez brankáře.Reportáž

Ve středu převzali diplom jako druhý nejlepší sportovní kolektiv okresu Vyškov za rok 2023. Další korálek na úspěšnou šňůru hokejistů Vyškova. Ve čtvrteční dohrávce 39. kola ale po dlouhé době museli skousnout i neúspěch. Po čtrnácti vítězstvích prohráli s Havlíčkovým Brodem, 4:6.


Reportáž

Utkání končí výsledkem 4:6 v prospěch hostujícího Havlíčkovu Brodu


Klub

Dnes 21.2.2024 proběhlo v Sokolském domě vyhlášení ankety Sportovec Vyškova.Této ankety se hokejisté Vyškova zůčastnili v kategorii kolektivy. V hlasování veřejnosti se hokejisté Vyškova umístili na 3.místě. A v hlasování odborné sportovní komise města Vyškova obsadili 2.místo. Je vidět ,že nově vzniklý klub ,který letos započal teprve druhou sezónu si u fanoušků získal místo v jejich srdcích .Tímto bychom chtěli poděkovat veřejnosti ,fanouškům i komisi města za podporu a budeme se nadále snažit ,aby hokej ve Vyškově přinášel radost všem sportovním příznivcům.


A-tým

Máme tu další narozeniny. Dnešním oslavencem je útočník Jan Štefka, který slaví své sedmadvacáté narozeniny. Přejeme všechno nejlepší!


A-tým

Třiadvacáté narozeniny dnes slaví útočník Adam Popelka. Všechno nejlepší !


Další stránky
123>
Hokej Vyškov
Zimní stadion Vyškov
Mlýnská 12, Dědice
682 01 Vyškov