Bizoň (J. Juda) – Dolníček, P. Slabý, A. Burian, Kališ, Orsech, Ambrož – P. Švejda, A. Horký, Vedral – Medek, Chvátal, Paleček – Doležal, V. Nesvadba, Broža – Juráň, Kuba, Křenek – V. Burian, Meluzin. Trenér: Pavel Kubiš
Hokej Vyškov
Kořének (Šarman) – Hefka, Mikulík, P. Hohl, Šindelek, D. Hohl, M. Dufek – J. Sedláček, Lehečka, Zabloudil – D. Vašíček, Tomek, Lekeš – J. Nesvadba, Bartes, Krejčiřík – D. Štefka, Komínek, Tomajko. Trenér: Michal Konečný
10. Doležal (Kuba), 12. Paleček (Juráň, Kališ), 37. Dolníček (Orsech, Broža), 57. Chvátal (Meluzin) – 5. Zabloudil (D. Štefka, Šindelek), 16. M. Dufek (Zabloudil, Komínek), 41. Komínek (M. Dufek, Tomajko), 48. D. Vašíček (Šindelek, Mikulík), 49. Komínek (D. Hohl, Lehečka), 51. Lekeš (P. Hohl, Zabloudil), 60. J. Sedláček (Kořének)
Ohlasy
Hodnocení Michala Konečného: "Pro nás to nebylo úplně jednoduché, domácí už za sebou měli jeden zápas, my jsme teď, díky středečnímu odložení delší dobu stáli. Vývoj utkání byl takový všelijaký, ale já si neskutečně cením toho, co hráči předvedli ve třetí třetině. Ten tým ukázal neskutečnou sílu. Máme hodně pozměněný mužstvo, takže si to postupně sedá, hráči si na sebe zvykají. Týmový výkon nás dnes dovedl ke třem bodům, což je nejdůležitější."

Utkání začalo dobře pro naše barvy, když se v páté minutě k odraženému puku dostal Zabloudil a v dorážce byl přesný. V 10. minutě ale dokázal vyrovnat domácí hráč Doležal, který na dvakrát dotlačil puk za bezmocného Kořenka. O dvě minuty později překonal nenápadnou střelou Kořenka Paleček a domácí šli do vedení. Poslední branku první třetiny obstaral Martin Dufek, který svou golfovou ranou málem protrhl síť Bizoňovi branky a bylo srovnáno.

Ačkoliv v druhé části měli více ze hry naši hokejisté, do vedení se podruhé v utkání dostalo Velké Meziříčí. Po teči se prosadil Dolníček a zajistil domácím hubené vedení před závěrečnou dvacetiminutovkou.

Třetí třetina už však byla v režii Vyškova. Přesilovou hru bleskově využil Tomáš Komínek. Do vedení nás vrátil Dominick Vašíček, který se po střele Šindelka zorientoval nejlíp a z dorážky se nemýlil.Vyškov se do trháku dostal zásluhou Tomáše Komínka, který na křídle převzal pohlednou zadovku od Hohla z mezikruží a mířil přesně k tyči, 3:5. O necelé dvě minuty později jsme měli opět ruce nad hlavou, když skákající puk dostal šikovnou tečí za záda Bizoňe David Lekeš. Domácí ještě vykřesali naději, když na kruhu byl připravený Chvátal, který křižnou příhru dopravil střelou švihem do sítě. Vteřinu před koncem podtrhl výsledek střelou do prázdné brány Jan Sedláček.