sobota  26. 10. 2024
-:-
Rozjetá Kopřivnice udeřila a z Vyškova si odváží 3 body
Reportáž
Hosté se již v první třetině dostali do dvougólového náskoku, který si dokázali uhlídat.

Začátek utkání byl aktivní z obou stran. První se ale radovali hosté, a to v čase 10:42, kdy Suchý po souhře s Kelnarem posunul kotouč do mezikruží, kde se objevil Pargač, který trefil horní růžek. To evidentně hostující tým nakoplo a o necelé 2 minuty později se mohli opět radovat. Po chybné rozehrávce Vyškova dokázal zachytit puk Mach, který bekhendem poslal puk do brány. Hned v 16. minutě mohl Vyškov odpovědět, jenže Tomajko bohužel zakončoval pouze do výstroje hostujícího golmana.

V druhé třetině se díky nedisciplinovanosti hostujících naskytla Vyškovu dlouhá přesilovka 5 na 3, kterou v čase 36:27 dokázal zužitkovat dělovkou od modré čáry Matěj Mikulík.

Nedisciplinovanost obou mužstev provázela také 3. třetinu, kdy se také Vyškov dostal do nepříjemné situace a musel čelit dlouhé přesilovce hostů. Tu ale vyškovští dokázali bojovným výkonem ubránit. I přes mnohé pokusy Vyškova si kopřivnický Kubáň dokázal svoji klec pohlídat. Na konečných 1:3 upravil necelou minutu před koncem do prázdné brány dnes dvougólový Pargač.

Další zápas odehrajeme ve středu 23.10., kdy o 3 body vyjedeme zabojovat do Žďáru nad Sázavou.