sobota  26. 10. 2024
-:-
Ze zimního stadionu v Kravařích se dnes vracíme bez bodu.
Reportáž
V dnešním utkání jsme tahali za kratší konec v podstatě celých 60 minut a soupeř z Opavy tak dnes sebral všechny tři body do tabulky.

Opava si vytvořila rozhodující náskok hned na začátku.

První gól utkání vstřelil Tomáš Rousek. Opava svůj náskok navýšila na 2:0 po brance Tomáše Wendelina, který dělovkou z kruhů vymetl šibenici. Vyškov se v první třetině nedokázal neprosadit.

Ve druhé třetině se Vyškov přiblížil na rozdíl jedné branky díky Tomáši Komínkovi, který nasměroval kotouč po Lehečkově přihrávce za záda Štěpánka. Na vyrovnání nebylo nutné čekat dlouho, již o minutu později vyslal Ulbricht přihrávkou přes celé kluziště do úniku Lehečku, který blafákem překonal golmana, 2:2.
V 38. minutě se po nepovedené rozehrávce Vyškova dostala Opava opět do vedení, na což už Vyškov nedokázal do konce třetiny odpovědět.
Závěrečná část přinesla dramatické momenty. Opava si pojistila vedení třemi brankami během 10 minut, když se prosadili Martin Buršík, Tomáš Wendelin a Andrej Adamec. Stav byl v tu chvíli 6:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Vyškov se však nevzdal a náskok dokázal ještě stáhnout. Oba tyto góly vstřelil Vojtěch Krejčiřík, nejdříve dorážkou snížil na 6:3 a na konečných 6:4 upravil po teči Lehečkovi střely od modré čáry.

Další zápas odehrajeme 19.10. doma, kdy přivítáme Kopřivnici.