středa  23. 10. 2024
-:-
Dnes poprvé v nové sezóně bez bodu.
Reportáž
Naši hokejisté bohužel nedokázali navázat na čtvrteční výkon s Valmezem a Havlíčkovu Brodu podlehli 3:5.

Začátek utkání vzali oba týmy velice zodpovědně a mohli jsme pozorovat poměrně vyrovnanou hru. Do první větší šance se po polovině prvního dějství dostali hosté, kdy hostující Bureš zakončoval pouze do betonů Šarmana. I Vyškov se dostal do několika šancí, tou největší byla střela Zabloudila v přesilové hře proti které se vytáhl výborným zákrokem Nečas.

Do druhé třetiny vstoupili lépe hosté, když v čase 31:45 po střele z mezikruží poslal hostující do vedení Filip Dymák.

V 35. minutě nabídli hosté Vyškovu přesilovou hru, kterou ale bohužel Vyškov nevyužil, což každopádně napravili o pár sekund později Lehečka s Komínkem, kdy první jmenovaný zakončoval do odkryté brány po parádní přihrávce.

Třetí třetina začala lépe pro Vyškov. Již v čase 40:55 poslal Vyškov do vedení povedenou střelou do horního růžku Matěj Sebera. Výborný vstup do sezóny potvrdil ve 43. minutě Matěj Zabloudil, který dokázal pohotově dorazit střelu Vašíčka.

Pak už ale přišla solo jízda hostujícího týmu. V 50. minutě dokázal na rozdíl jedné branky snížit Valášek. Vyrovnání přišlo o pouhou minutu později, kdy dělovkou z mezikruží vymetl pravý rožek Šarmanovi brány Kuchta.

Tento gól hosty viditelně nakopl a při nešťastném vyloučení Lekeše rozložilo Vyškovskou obranu duo Tecl-Kopic. 4:3.

Na konečných 5:3 poté upravil střelou do prázdné brány Filip Pártl.

Další zápas odehrajeme ve středu 9.10. v Novém Jičíně.