O utkání jsme rozhodli ve druhé třetině.
HC ISMM Kopřivnice
Kubáň (41. Baldík) – Marek, Petrek, Krzak, Bartošák, Hlaváč, Mar. Novák, Spurný – Velecký, Pindel, Suchý (A) – Pastor, O. Sluštík (A), A. Urban – Pargač, J. Mach (C), M. Mach – Indrst, Kubík. Trenér: Ladislav Majkus
Hokej Vyškov
Synek (Šarman) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, D. Hohl, Žižka (C) – Kořenek, Vašíček, Ramert – Janeček, Tomajko, Sebera – Štefka, Popelka, Lehečka – Krejčiřík, Komínek (A). Trenér: Michal Konečný
Branky a nahrávky: 9. Suchý (Pindel), 17. M. Mach (J. Mach), 45. Pindel (A. Urban, Hlaváč), 49. Pastor (Petrek), 59. Pastor (Bartošák) – 4. Sebera (Vašíček, Holemý), 16. Sebera (Mikulík, Štefka), 31. Štefka (Vašíček, Synek), 25. Lehečka (Komínek, Krejčiřík), 30. Komínek (Krejčiřík, Dluhoš), 38. Komínek (Krejčiřík, Lehečka), 44. Komínek (D. Hohl), 49. Popelka (Kořenek). Rozhodčí: Václav Šutara – Milan Gančarčík, Kamila Smetková.

V prvním utkání třetí nejvyšší soutěže Kopřivnice doma prohrála s Vyškovem 5:8. O zápasu v podstatě rozhodla druhá třetina, kdy hosté udeřili čtyřikrát. Ve třetím dějství už tempo poněkud opadlo, Kopřivnice vystřídala gólmany, do brankoviště šel Jan Baldík, který v posledních dvaceti minutách hry inkasoval už jenom dvakrát. Tomáš Komínek (Vyškov) si v utkání vstřelil hattrick.